PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453245}
5,2 34 701
ocen
5,2 10 1 34701
2,9 9
ocen krytyków
Jeszcze raz
powrót do forum filmu Jeszcze raz

Tak beznadziejnej fabuły, beznadziejnego scenariusza, beznadziejnego wszystkiego nie widziałem od bardzo dawna. No po prostu aż byłem zażenowany, że mistrz Frycz wziął w tym g****e udział.

6000 odcinków Mody na sukces jest bardziej ciekawe niż to, czego filmem nazwać nie można.

dno

ocenił(a) film na 3

A co Danuta Stenka tam robi?

użytkownik usunięty
figazmakiem1

Stenka jak Stenka - może to dziwne, ale dla mnie jakoś nie ma szczególnych różnic w grze aktorek a już na pewno nie zwracam na ich grę uwagi, może dlatego, że nie mają takich wyrazistych ról jak faceci, niemniej to faceci są głównymi postaciami w najlepszych filmach i to na ich kreacje zwraca się bardziej uwagę.

Oczywiście są wyjątki np. "Przeminęło z Wiatrem" gdzie Vivien Leigh robiła różnicę ale niewiele widział jeszcze takich filmów.

Niemniej to zależy chyba od gustu. Dla mnie aktorki, to po prostu dodatek do ról męskich, choć o Natalie Portman czy Meryl Streep i kilku innych kobietach tego nie można powiedzieć.

Stąd obecność Stenki mnie nie gorszy tak jak obecność Frycza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones