PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453245}
5,2 34 701
ocen
5,2 10 1 34701
2,9 9
ocen krytyków
Jeszcze raz
powrót do forum filmu Jeszcze raz

Film ukazuję prawdę

ocenił(a) film na 8

Na początku filmu dowiedzieliśmy się , że dziewczyna jest żelazną dziewicą , a główny aktor uznał , że nie ma przy nim takich ;-) Film pokazuję , że każdą dziewczynę można zdobyć 7/10 za obsadę przede wszystkim i za morał ;P

ocenił(a) film na 10
oskar24

a mi bardzo się podobał, obsada świetna, choć przyznaję że bardziej interesowały mnie wątek matki niż córki, choć przyznaje że mam 19 lat:)ale ogólnie film super, 10/10

ocenił(a) film na 8
agilla19

Matka- Danuta Stenka - Genialna aktorka . Ja obserwowałem obie pary i też film mi się podobał pomimo iż nie przepadam za Polskimi "komediami romantycznymi"

użytkownik usunięty
oskar24

Prawdę może i ukazuje ale w jakim stylu? Dla mnie osobiście ten film to totalne dno na podłożu fabularnym - nagle się okazuje, że Frycz to z*******y ratownik górski. Rywalizacja Cypriańskiego z Krawczykiem.... scenariusz beznadziejny, film kompletnie nie śmieszny, a wręcz oglądając go czułem się tak jakby ktoś mi dał w ryj przy dziewczynie.

ocenił(a) film na 8

mi sie podobal klimat ;D piekne gory nasze, tutaj morze ;D i muzyka fajnaxD

użytkownik usunięty
alexa2506944

Heh no to już kwestia gustu;)

Dla mnie to było coś strasznego po prostu, zresztą widać chyba po ocenie, że lekko nie w moim guście było to dzieło, że tak to ujmę;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones