PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453245}
5,2 34 701
ocen
5,2 10 1 34701
2,9 9
ocen krytyków
Jeszcze raz
powrót do forum filmu Jeszcze raz

...i ciekawe przejścia między tatrami a polskim morzem. Warta pochwały jest również ścieżka dźwiękowa, w większości polska. Co do aktorów to Stenka i Frycz zagrali bardzo poprawnie, młodsi trochę gorzej, Obuchowicz miał głupią rolę. Akcja filmu: no nie powiem że była odkrywcza ale jak na Polskie komedie romantyczne jedna z lepszych, było śmiesznie i bez niepotrzebnych z palca wyssanych zwrotów akcji. Oceniam na 7 i polecam

ocenił(a) film na 6
coursaint

zgadzam się z tobą- widoki piękne, aż tęskno mi do wakacji:) nie wiem czemu tak wszyscy jadą po tym filmie. przecież nie jest najgorszy. ciesze się, że ktoś jeszcze dostrzegł w nim coś pozytywnego. jeśli szukacie ciepłego i lekkiego filmu to polecam :)

użytkownik usunięty
coursaint

Zgadzam się - widoki gór cudowne :) Ogólnie film nie jest taki zły. Zaryzykuję stwierdzenie, że mógłby być jeszcze lepszy, gdyby nie wątek młodzieży. Jakoś mi nie podpasował. Za to Stenka i Frycz jak najbardziej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones