PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453245}
5,2 34 701
ocen
5,2 10 1 34701
2,9 9
ocen krytyków
Jeszcze raz
powrót do forum filmu Jeszcze raz

Popisywanie się majątkiem, tanie chwyty, sztuczna gra. Idąc na film-spodziewałam się dobrego filmu jak "Nigdy w życiu". Zawiodłam się. Tymczasem w filmie byli tylko dwaj dobrzy aktorzy: Frycz i Stenka. Całokształt wyszedł sztucznie i był przesłodzony. Moja ocena: 1/10.

Hifumi

W pełni się z tobą zgadzam, nudny, brak jakiego kolwiek rozwinięcia akcji

ocenił(a) film na 10
Hifumi

Jedynka to przesada.. ;|
Choćby za role frycza i stenki powinnieneś dać lepszą ocenę. ;]

domusica

Ale ocena jest adekwatna do moich odczuć co do tego filmu -"nieporozumienie".

Hifumi

Dla mnie też kiepski, zwłaszcza scenariusz. 100% szpaner i narcyz, który w ciągu chwili zmienia się w słodkiego i troskliwego kochasia, i w dodatku zakochał się w pannie o (powiedzmy to wprost) wątpliwej urodzie. No ale już wiadomo jak się bawią bogaci

butler001

zgadzam sie w 100% , widac bylo ze facet moglby miec kazda(nawet jakies blizniaczki), a wybral taka brzydule, ale juz najbardziej rozbawil mnie ten szpital w ktorym lezala stenka raczej nie wygladal jak nasze rodowe NFZ a bardziej na jakis salon SPA hehe

hiena6

film oglądalam dosc dawno ale ten pokoik w szpitalu z roślinkami i drewnianymi ścianami - to mi się przypomnialo, rzeczywiście jak salon piękności :D.

Hifumi

Film fatalny, ale zakonnica na desce była super. Polecam zdjęcia z planu:) http://www.bosport.pl/,,,galeria,82,1.html

ocenił(a) film na 1
Hifumi

a tak zgadzam się z Tobą. Nudny. Przewidywalny. Nieśmieszny. Żałosny. Próby wplecenia wątków tragicznych. A i z tą zakonnicą mialo być smieszne?!

ocenił(a) film na 8
colorado90

Ojj tu sie z tobą nie zgodzę bo to z t a zakonnicą to jednny fajny wątek z tego Filmu reszta żenada, ale jak ktoś nie widział niech obejrzy nawet z ciekawosci:D zachęcam ale nie polecam:D

Hifumi

Co do gry aktorskiej, popieram cię - Stenka i Frycz wyszli z tego całkiem dobrze. W moim odczuciu film wieje nudą i niektóre chwyty oklepane. Dla mnie 5 i nic więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones