Mikołaj Krawczyk

4,9
1 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mikołaj Krawczyk
Lukasz7890

no powiedzmy , że osiągnął ten sam poziom dna , za co powinnien mieć jeszcze niższa note niz te dwa anty-talenty , bo skończył szkołe aktorską.

Rodder

Wiecie co... sądząc po waszych nickach wnioskuję, że większość jest płci męskiej i właśnie dlatego gdyż ponieważ Mikołaj Krawczyk jest niczego sobie mężczyzną jeszcze do tego utalentowanym tyracie go na wszystkie sposoby, ponieważ macie różnego rodzaju kompleksy.. Może czujecie się niedowartościowani? hmm?? Naprawdę nie musiscie tutaj się żalić, po prostu zmiencie sie sami w sobie -_- a jeśli uważacie, że to co mówię nie jest prawdą, to wejdźcie np. na Anete Zając i popatrzcie.. tam zkolei jest sytuacja odwrotna . Same Panie ją tyrają gdyz moze jest ladniejsza od nich itp.. Ludzie ogarnijcie sie i nie badzcie takimi zgredami -_- Pozdrawiam.. :)

llagusia1993ll

droga llagusia1993ll !
nie zgadzam się z Tobą gdyż to nie prawda że oceniają go negatywnie
tylko mężczyźni .. ja jestem dziewczyną i jakoś nie mam pozytywnego zdania
o Mikołaju Krawczyku ponieważ gra strasznie sztucznie pomimo tego że
skończył szkołę aktorską.
Bronisz go bo ci się podoba-->mówię fakty.
Nie powinnaś mówić na nikogo że jest zgredem tylko dlatego że wyraża taką
a nie inną opinie o nim .
Za wygląd dałabym mu 2/10
Gre aktorską 3/10
moja opinia jest o nim taka i tyle .
To tyle .. cześć! :D

RoxD

Ja dałbym za grę 2 ,za wygląd nic bo jestem facetem:-)

użytkownik usunięty
Lukasz7890

jak to... a emo-elf?

ja jestem dziewczyna i uwazam, ze on jest okropny.... i nie wylewam zalow na koncie Anety Zajac.... poprostu wszyscy tu oceniaja jego aktorzenie. ktore jest marne

ewcynka16

''Wiecie co... sądząc po waszych nickach wnioskuję, że większość jest płci męskiej i właśnie dlatego gdyż ponieważ Mikołaj Krawczyk jest niczego sobie mężczyzną jeszcze do tego utalentowanym tyracie go na wszystkie sposoby, ponieważ macie różnego rodzaju kompleksy.. Może czujecie się niedowartościowani? hmm?? Naprawdę nie musiscie tutaj się żalić, po prostu zmiencie sie sami w sobie -_- a jeśli uważacie, że to co mówię nie jest prawdą, to wejdźcie np. na Anete Zając i popatrzcie.. tam zkolei jest sytuacja odwrotna . Same Panie ją tyrają gdyz moze jest ladniejsza od nich itp.. Ludzie ogarnijcie sie i nie badzcie takimi zgredami -_- Pozdrawiam.. :) ''

Ta wypowiedź jest tak samo żalosna jak dalej prezentowany poziom aktorstwa przez Mikolaja Krawczyka i ( tu akurat punkt dla Ciebie za przypomnienie ) Anete Zając. To jest po prostu ocena do której prawo ma każdy widz. Moge Ci podać szereg nazwisk i aktorów i aktorek po prostu lepszych niż ta parka i co , dalej wynika , że Ci co trzeźwo oceniają jego ''grę'' są zakompleksieni ? :)

Lukasz7890

haha i jeszcze jest męską baletnicą, bardziej by do baletu pasował niż do aktorzenia- zawsze jakaś wyższa kultura

victoria_

Dla mnie ciacho,palce lizać,8 cud świata,takie ciałko, ani za gruby ani
szkielecik.....a aktorstwo...radzi sobie nieźle,nie narzekam....do piekła poszłabym z takim facetem....a was dziady niech zazdrość zżera,bo znieś możecie ze tak się nie reprezentujecie :P:P:P:P:P:P

nina_filmweb

ja bym się wcale tak nie chciała reprezentować, jakby to wyglądało- baba, która wygląda jak on ;p

victoria_

Balet akurat jest raczej poprawą umiejętności motorycznych. Balet ćwiczył między innymi Schwarzenegger do pokazów kulturystycznych by nabrać płynności ruchu.

Co do samego Krawczyka no to tak sobie, ale nazywać go zerem itd. to przesada. Taka opinia raczej jest stworzona na podstawie tego, że uczestniczy w różnych gównianych show, jego metroseksualna aparycja(nie chodzi o zazdrość koniecznie, po prostu nie przyjęło się to za bardzo w Polsce, nie wnikam czy to dobrze czy źle).

Być może w odpowiednich produkcjach wypadłby lepiej, kto wie. Póki co oscyluje w okolicy 4/10

Lukasz7890

okropny jest.
dobrze ze ma taką super^^ srednia
w sam raz do niego pasuje

angelikakotek5

Jak czytam niektóre wypowiedzi to płakać się chce<lol2> Tak oczywiście, niezłe tłumaczenie, zazdrość wpisana w Polską krew ;) On po prostu jest cienki i nie ma mu czego zazdrościć ;)
Z wyglądu : nic szczególnego, a jeżeli chodzi o jego grę to jest ta sztuczna, że aż śmieszna.

fitness10

Przesadzacie, akurat w Pierwszej Miłości świetnie gra tak jak Płoszajski, te wasze komentarze świadczą tylko o tym że zazdrość was bierze.

użytkownik usunięty
Lukasz7890

bardzo słaby aktor, bez wyrazu, ze słabą dykcją, Łukasz Płoszajski jest bez porównania lepszy jeżeli chodzi o "Pierwszą miłość"

To prawda, od początku był z niego luzak:-)
A Krawczyk? Antypatyczny buc i tyle w temacie:-P

Lukasz7890

Ty się naucz najpierw pisać bez błędów ortograficznych a potem udzielaj wypowiedzi!

sebastian22221

Mówiłem do założyciela tego wątku.

ble ble ble
za krótki

Lukasz7890

Leczcie się kurwa!! To jego profil!!!!!! On to z pewnością czyta!!!!
Gra aktorska Mikołaja Krawczyka dawniej była niezwykle sztywna, a postać grana przez Mikołaja irytowała mnie do tego stopnia, że byłem zmuszony wyłączać telewizor!! Aż tu nagle.. PRZEŁOM, jakaś REWOLUCJA w "Pierwszej Miłości"! Nigdy bym nie przypuszczał, Mikołaj Krawczyk będzie kiedykolwiek tak dobrze ukazywał emocje swojego bohatera!!! Odkąd akcja serialu skupiona jest na Pawle dosłownie wbijam się w fotel z wrażenia!! Widać, że ten aktor przez naprawdę duże A dojrzał do swojej roli!! To co on reprezentuje na ekranie to po prostu MISTRZOSTWO!!! Jestem bardzo zadowolony oglądając "Pierwszą Miłość"!! Nigdy wcześniej nie pomyślałbym, że kiedykolwiek uronię choćby jedną łzę podczas oglądania tego serialu!! Kiedyś zwyczajnie się śmiałem albo zasypiałem widząc co się dzieje, a właściwie "nie dzieje" w tym serialu.. Teraz "Pierwszą Miłość" traktuję BARDZO poważnie, naprawdę przeżywam każdą scenę związaną z więzieniem i śledztwem w sprawie morderstwa Michała Stasiaka! Mogę śmiało powiedzieć, że doszliście mili Państwo do PERFEKCJI!!! Widać OGROMNE zaangażowanie Reżyserów, Scenarzystów i przede wszystkim Aktorów!! Zwłaszcza tych Panów, którzy wcielają się w kumpli z celi Pawła!!! Nic dodać, nic ująć!! Jestem zachwycony akcją, ciekawymi wątkami, zawirowaniami i nowymi pomysłami!!! Chciałbym, żeby TEN serial zawsze był tak doskonały jak teraz!! Prosiłbym jeszcze o przedłużenie wątku z więzieniem i śledztwem na tyle ile się tylko da. Muszę oczywiście dodać, że Pan Wojciech Medyński, który gra nauczyciela Salsy - Mariana Otrębę "Manuela" jest zachwycającym aktorem!! Widać jego zaangażowanie w rolę perfidnego i przebiegliwego psychopaty!!! Bardzo proszę tej postaci nie uśmiercać!! Mało, który Aktor wkłada w swoją rolę tyle serca!! Lecz teraz muszę przyznać, że prym w tym wątku wiedzie Pan Krawczyk!! I żebyście nie myśleli, że słodzę - niestety serialowa Magda jest postacią ciekawą, ale gra aktorska Pani Marysi Góralczyk pozostawia wiele do rzeczenia! Mimo wszystko serial "Pierwsza Miłość" - jest NAJCIEKAWSZYM i NAJLEPSZYM serialem w Polsce!!!

vinamraandtiga

????
funny? not funny? funny? not funny? funny? not funny? funny? not funny ?

FUNNY !!!!! :o)

vinamraandtiga

tylko współczuć...

Lukasz7890

Gry aktorskiej nie oceniam, bo nawet nie wiem, czy warto, ale odnosząc się do wyglądu i potencjalnej zazdrości: nie ma czego mu zazdrościć, bo takich jak on jest pełno, a kwadratowe szczęki nigdy nie były dla mnie atrakcyjne. O jego życiu prywatnym z litości nie wspomnę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones